Atatürk Organize sanayisinde yeni yer açtınız ve Çiğli lokma firması arıyorsunuz? Atatürk organize sanayinde lokma dökümü için biz size yardımcı olabiliriz. Lokma dökümü yapabiliriz. İster iseniz de Kur’an eşliğin de bu hizmeti sunabiliriz. Biz kaç kişilik olacağınız, hangi saatte, nerede olacağınız iletmeniz yeterlidir. Gerisi bizde, bizim gezici lokma ekibimizdedir.

Çiğli lokma dökümü firması olarak biz, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi, Egekent, EvKa 2, Güzeltepe (1982’den önce Çimentepe), Şirintepe, Köyiçi (Büyükçiğli), Küçükçiğli, Maltepe, Balatçık, İstasyonaltı, Santral, EvKa 5, Harmandalı, Sasalı, Kaklıç mahallelerinin hepsindeyiz. Tüm sokak ve caddelerinde, ev, iş yeri, cami veya okul önün de lokma servisi yapabilecek eleman, ekipmana sahibiz. Firmamızın seyyar lokma dökümü yapan gezici ekibi mevcuttur.

Çiğli Lokma Firması Her Yerde

İzmir lokma servisini ister iseniz de ilahi eşliğinde yapıyoruz. Teknik donanımımız buna elverişli durumdadır. Bu seçenekli bir durumdur ve tamamen sizin isteğiniz esas alınarak yapılmaktadır. Lokma özünde dua paylaşımı olduğundan, manevi destek, ruhsal destek demektir. Amaç ortak ama ruhsal desteği dualarla sağlama ve bunun için Allaha yakarıştır.

Çiğli lokma firması için istediğiniz de, düğün sonrası yaptırmak istiyor iseniz de düğün yaptığınız sokak veya düğün salonu önüne gelebilir personelimiz. Yüz kişilik, iki yüz kişilik ya da beş yüz veya bin kişilik demeniz ve düğün salonu adresini ve lokma servis saatini bize bildirmeniz, bizim hizmet sunmamız için yeterlidir. Nişan veya sünnet veya iş yeri açılışı ya da askere gitme ya da dönüş için de olabilir, niyet sizden hizmet bizden, dua lokmayı yiyenden, takdir Allahtan olacaktır elbette.

Çiğli lokma fiyatı yasal olan, vergi kaydı olan, markalı un, markalı şeker, markalı yağ kullanan hangi firmaya sorar iseniz sorun, üç, beş kuruş oynar, fark olur. Çiğli lokma fiyatında, korsan olmayan, kaçak çalışmayan, kalitesiz ve sağlıksız malzeme kullanmayan firmaların fiyatları ciddi oynamaz, ciddi fark olmaz. Olurda ciddi fark ile karşılaşırsanız şüphe etmenizi, iyi araştırmanızı öneririz. Bu fiyat farkı nasıl oluyor?

Çiğli lokma hizmeti için, bizden bilgi, bizden kalite, bizden hijyen, bizden sağlık ve bizden yerinde ve zamanında lezzetli lokma hizmeti alabilirsiniz.

Çiğli lokma