Foça lokma firması bulmak zordur. İzmir’e olan uzaklık bu konuda ciddi bir problem teşkil etmektedir. Foça’da faaliyet gösteren firma sayısı ise yok denecek kadar azdır. Bu durumda hayır işlemek isteyen insanlar ne yapabilir. İyi ve düzgün bir lokma firmasını nasıl bulacaktır. Düzgün bir lokma dökmenin maliyeti nedir. İşte tüm bu sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

İzmir lokma firmalarının pek çoğu şehir merkezinden uzak ilçelere ve köylere gitmeyi istememektedir. Bunun ilk nedeni de maliyetin artmasıdır. Bir çok lokmacı bu maliyet artışını karşılamayı göze almayıp bu tür yerlere gitmemektedir. Oysa Foça lokma firması olabilmenin ilk koşulu bu tür yerlere gitmeyi görev bilmekten geçer. Buradaki maliyet sorununu da halletmenin iki yolu vardır. Ya bu maliyeti müşteriden karşılayacaksınız veya kendiniz katlanacaksınız.

Foça Lokma Fiyatı Neden Farklı

Lokma imalatı çok yüksek karlar getiren işler değildir. Bu yüzden de yol masrafını müşterinin karşılaması gerekmektedir. Aksi durumda firma zarar edecek ve işlerini sürdüremez hale gelecektir. Bazı firmalar ise biz yol maliyeni kendimiz karşılıyoruz deyip insanları aldatmaktadır. Bu firmaların gerçekte yaptıkları ise 500 kişilik bir lokmaya 13-15 kg civarında kullanması gereken unu 10 kg civarına düşürmektedir. Veya kullandıkları malzemenin kalitesinden ödün vermektedirler ki döktükleri lokma bir şeye benzememektedir.

Foça lokma firması en iyi yağı, unu ve şekeri bulup kullanmak zorundadır. Aksi takdirde Foça’ya yaraşır bir lokma dökmek söz konusu olmayacaktır. Ayrıca temiz ve sağlıklı bir lokmada gereken bütün kriterleri de yerine getirmelidir. Bütün eşyaları ve aracı pırıl pırıl olmalı bir bakışta buradan düzgün lokma çıkar imajı vermelidir.
İzmir lokma firması olarak uzun yıllardan beri Foça lokma dökümü hizmeti vermekteyiz. Foça halkının da çok iyi bildiği üzere kaliteli ve leziz lokmanın adresi bellidir. Sizde hayır için lokma döktürmek istiyor iseniz hemen bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

Foça lokma