Güzelbahçe lokma firmasıyız. Güzelbahçe ilçesi merkezinde, Güzelbahçe köylerinde, Güzelbahçe beldelerinde Güzelbahçe lokma servisi yapıyoruz. Yelki mahallesi için lokma servisi isterseniz yaparız. Mustafa Kemal mahallesi için lokma sunumu isterseniz, firmamız Mustafa kemal mahallesinde lokma sunumu yapar. Payamlı köydür, burada lokma dökümünü kim yapacak diye düşünmeyiniz. Payamlı da istediğiniz cami önünde veya istediğiniz adreste hayır lokması döküyor firmamız. Yine Çamlı’da oturuyorsanız, kim gelecek de burada lokma dökümü yapacak diye aklınıza gelemsin. Zira bizim gezici ekibimiz var, isterseniz, Çamlı’ya da gelir, lokma dökümünü yapar.

Güzelbahçe lokma sadece rahmete gidenlerin ruhu için dua amaçlı değildir. Elbette, rahmete kavuşanlar için de hayır lokması dökümü istenir ise dua eşliğinde yapılmaktadır. Fakat Güzelbahçe’de düğün yapanlar da, sünnet yaptıranlar da, çocuğu sınavlardan iyi derece alanlarda, evladı askerden sağ salim dönenlerde, kızına nişan yaparlar da, ciddi sağlık sorununu, hastalıkları yenen, atlatanlarda Güzelbahçe hayır lokması dağıtıyorlar. Amaç gönül birliğini sağlamaktır. Amaç, Güzelbahçe hayır lokmasının hayra vesile olmasını dilemektir. Bu dileği hep birlikte yapmaktır. Hüznün, acının, sevincin ortak dualarda paylaşılmasıdır, Güzelbahçe hayır lokması.

Güzelbahçe Lokma Firmasından Öğütler

Güzelbahçe lokma firması hayır ve duaya vesile olabilecek lokma işini yaptığını unutmamalı, bu edebe, ahlaka sahip olmalıdır. Hayır lokmasına haram karıştırmamalıdır. Haram nasıl karışır? Haksız rekabet yaparak, ticari ahlaka uymayarak haram karıştırılır. Çalışan personelin haklarını gasp ederek, sigortasını ve sosyal haklarını ihlal ederek haram karıştırılır. Vergiden kaçarak, haram karıştırılır. Çünkü kamudan çalınmış olur. Denetimden geçmemiş, ne olduğu belli olmayan, insan sağlığını bozacak ham madde, un, şeker, yağ kullanarak, haram karıştırılır. Zira insan sağlığa ile oynamak asla hayırlı bir iş, hayırlı bir ticaret, hayırlı bir Güzelbahçe lokma firması olamaz.

İzmir lokma fiyatı ortalama olarak, kuruş farkları denebilecek düzeylerin dışında genel olarak birbirine yakındır. Daha özgün bir durum var ise, firmamız ile irtibata geçerek, özgün duruma göre fiyat alabilirsiniz.

Güzelbahçe lokma