1984 yılından bu güne kadar İzmir’de lokma dökümü ve dağıtımı faaliyeti yapmaktayız. Son model araçlarımız ile İzmir’de ulaşmadığımız bölge kalmamaktadır. Birinci sınıf malzemeler ile üretmiş olduğumuz lokmalar hem sağlıklı hem de oldukça lezzetli olmaktadır.
Lokmalarımızın şerbetinde Konya şeker markası, kızartmasında ise Orkide Ayçiçek yağı kullanılmaktadır. Kaliteli malzemeden usta ellerde kaliteli tatlı ortaya çıkar.
Lokma dökümünü son model makinelerde el değmeden hazırlayıp bütün hijyen kurallarına dikkat ederek dağıtımını yapmaktayız. Ürünlerimizin hiçbir aşamasında doğal olmayan bir malzeme girmemektedir.

Yaklaşık olarak otuz yıllık bir süreçte İzmir lokma firması denilince bizim akla gelmemizin sebeplerinden birincisi kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktır. Hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden birinci sınıf üretim yapmanın doğal sonucu olarak ta zirvedeki yerimizdir.
İzmir lokma, saray lokma, helva dökümü ve pilav dağıtımı firmamızın başarı ile yerine getirdiği hizmetlerin başında gelmektedir. Güler yüzlü personeli ve damak çatlatan lezzeti ile her zaman halkımızın birinci tercihi olmaktayız.