izmir helva dökümüİzmir helva dökümü denilince firmamızın akla geliş sebeplerinden birincisi uygun fiyatı ikincisi de anlatılamaz lezzetidir. Son birkaç yılda hızla gelişen ve çoğalan helva tatlısı yapan firmalar sayesinde artık lokma dökümü kadar helva dökümü de yapılmaktadır. Birçok firmanın helva yapıyor olmasına rağmen firmamızın yoğun olarak tercih edilmesinin sebeplerinin sebeplerine de değinmeğe çalışacağız.

İlk önce helva tatlısının geçmişine bir baktığımızda Ortadoğu kökenli bu tatlının birçok versiyonu olduğunu ülkemizde ise un ve irmik unu kullanılarak yapıldığını söyleyebiliriz. Kullanılan kimi yan malzeme ile de anılabilmektedir. Örneğin sütlü helva tatlısı, limonlu helva tatlısı gibi isimlerle anılmaktadır.

İzmir helva dökümü geleneği

Ülkemizde pek çok gelenek ve adet bulunmaktadır. Bunlardan biri de irmik helvası dağıtımıdır. Çeşitli vesilelerle ki bunlar sevinçli bir durum olabilir ve ya üzüntülü bir durum sonrasında acıyı ve sevinci paylaşmak için bir tatlı dağıtılması gelenekselleşmiştir. Teknolojideki gelişmeler ile birlikte son model araçların içerisinde çeşitli mutfak eşyalarının konması ile İzmir helva dökümü mümkün olabilmektedir. Bu araçlarda yer alan araç ve gereçler son sistem olmasının yanı sıra son derce rahat temizlenmekte bu da sağlıklı ve temiz bir üretimin yolunu açmaktadır.

Biz uzun yıllardan beri bu işin içerisinde olup en iyi lezzeti nasıl yakalarız hedefi ile çalışmaktayız. Sağlıklı ve birinci sınıf bir helva için ne gerekiyorsa yapmaktan hiç kaçınmadık. İzmir ve çevresinde kaliteli helva denilince bizim akla gelmemizdeki sebepte burada yatmaktadır.

Helva Dağıtımında Kalite Kontrol

izmir helva dökümüBiz üretimlerimizde kendilerini ispatlamış kalite ve sağlık konusunda hiçbir soru işareti olmayan firmaların ürettiği malzemeleri kullanmaktayız. Firmamız için İzmir helva dökümü hangi nedenle olursa olsun kalitesinde her hangi bir farklılık olmamaktadır. Biz sadece ne kadarlık bir kişiye hizmet vereceğimize odaklı olarak çalışmaktayız.

Helva dağıtımı yapan firmanın büyük ve kurumsal bir firma gibi işlediğini hayal edebilir misiniz? Birçok kişi böyle bir şey olamaz diyecektir. Fakat biz İzmir helva dökümü yapan bir firma olarak kurumsal işleyişe oldukça önem vermekteyiz. Bu yüzden de helva dağıtımında farklı bir kalite kontrol yöntemi izlemekteyiz. Dağıtımın yapılacağı yere gizli bir çalışanımız gelerek bir tabak alıp hem helvanın tadına bakmakta hem de çalışanların davranışlarını denetlemektedir.

Helvacı Firmasının Değerlendirilmesi

Bir firmanın değerlendirilmesi deyince akla ilk olarak firmanın finansal durumunun değerlendirilmesi gelmektedir. Kısa dönemli ve uzun dönemli finansal raporlara bakılarak yapılan bu değerlendirme firmanın kar veya zarar durumunu gösterebilir. Fakat biz firmanın değerlendirilmesi derken nasıl bir üretim yapmakta, dağıtım esnasında insanlarla iletişimi nasıl kurmaktadırlar buna bakmaktayız.

Firmamız kurumsal olarak hizmet veren bir İzmir lokma firmasıdır. Bünyemizde çalışanların düzenli eğitimleri yapılmasına karşın farklı bir denetim ve değerlendirme mekanizmasına da sahip ender firmalardan birisiyiz. Eksiklerimiz yerinde görüp aynı günün akşamında değerlendirerek eksiğimiz kapatarak yeni oluşumlara yön vermekteyiz.

İstikrarlı ve mükemmel helva dağıtımı

Firmamız helva dağıtımında mükemmele ulaşmak için kendi üzerine bir baskı mekanizması gerçekleştirmektedir. Hep daha iyiye ulaşmak için bu mekanizmanın düzgün çalışması son derece önemlidir. Bu hedefi tutturmak için yapılacak tercihleri oldukça titiz bir şekilde irdelemekteyiz. Kısa dönemde elde edilecek finansal başarıların bizim için bir anlamı bulunmamaktadır.

Firmamızın yeni ürün, eğitim, yeni yöntemler, insan kaynakları gibi kendi iç işleyişini mükemmelleştiren unsurların yanında pazarlama ve müşteri ilişkilerini geliştirme gibi dışsal olgulara da önem verdiğinin bilinmesi lazımdır. Bunların hepsi bir maliyet yükü oluşturmaktadır. Fakat bunların geri dönüşleri gerek maddi gerekse de diğer anlamda oldukça kayda değer bir gelişmedir.

Kaliteli Helva Dağıtımı

Kaliteli bir helva dağıtımı yapmak demek, sadece yapılan helvanın lezzetinin iyi olması demek değildir. Yeni tekniklerin uygulamaya konulması, müşteri ilişkilerinin sürekli güncellenmesi, pazarlama alanında doğru işlerin yapılması demektir. Yoksa en iyi irmiği alıp, doğal şeker ve yağ ile pişirdiğinizde bir kaliteyi tutturmanız söz konusu olacaktır.

Biz sürekli olarak yeni deneysel yöntemlerle her geçen gün kalite anlayışımızı güçlendirmekte ve geliştirmekteyiz. Firmamızın şimdiye kadar yapmış olduğu birbirinden güzel işlere de bunun en iyi kanıtı olmaktadır.

Kaliteli ve sağlıklı helva dökümü İzmir için tek yapmanız gereken İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle bir şekilde irtibata geçmenizdir.

İzmir helva dökümü