İzmir lokma fiyatı neye göre belirlenmektedir. Bunu belirleyen verilen emektir. Una verilen emek, şekere verilen emek, yağa verilen emek bu ürünlerin kalitesini belirler. Bu ürünleri tatlıya, İzmir lokma tatlısına dönüştürmek için verilen emek de İzmir lokma fiyatını belirler. Her pahalı ürün kaliteli gibi sonuç elbette doğru değildir. Lokmacı başı ustamızın deneyim, tecrübesi, lokma tatlımızı tadan yurttaşın damak tadı ile edinilen sonuçlar doğrultusunda yılların birimi ile somutlaşmıştır, kullandığımız ürünler. Ürünler markalıdır ve yurttaşa açıktır. Hangi marka un, hangi marka şeker, hangi marka yağ kullanıyorsak, isteyen yurttaş, gözle görebilir, kontrol edebilir.  Şeffaf olmak bu işin özelliğidir ve özüdür.

İzmir lokma fiyat listemiz:

300…Kişilik lokma….300 TL

400…Kişilik lokma….350 TL

500…Kişilik lokma….400 TL

750…Kişilik lokma….Sorunuz

1000..Kişilik lokma….700 TL

İzmir Lokma Fiyatı İçin Uyarılar

Ucuz İzmir lokma diyenlerin de kullandıkları ürünleri, test etmenizi, görmenizi, incelemenizi kesinlik ile önerir, tavsiye ederiz. İzmir lokma fiyatı için sadece kaliteli ürün yetmez elbette, ustanın emeği, sunum yapan personelin emeği de dikkatten kaçmamalıdır. Kaliteli ve nazik hizmet, gönül ve dua almasını bilen nezaket, İzmir lokma dökümü yapan hayır işleyen yurttaşın hayrına vesile olabilecek saygı ve sevgi tüm bu süreçlerin toplamıdır. Ucuza kaçılabilecek veya pahalıya soygun yapılabilecek bir piyasa sektörü değildir İzmir lokma fiyatı. Nihayetin de kaliteli ve kalitesiz ununda, şekerinde, yağında etiket fiyatına her yerde her markette rastlamak, görmek mümkündür. Genelde tüm yurttaşlar da bilirler bu fiyatı.

Biz firma olarak hizmet sunumu yapar iken, önceliğimiz yurttaşın gönlünü, duasını almaktır. Bunu hak etmektir.  Duasını eden vat aş emeğin değerini elbette bilir. Emeği çarçur etmez. Duayı alan insanda bunun değerini bilir ve işini bozmaz, fiyatla, kalite ile oynamaz. İzmir lokma fiyatı için aslında yüz kişilik lokma için şu kadar, üç yüz kişilik lokma için bu kadar fiyat verilir. İzmir lokma sunumu kaç kişiye yapılacaksa, ona göre bir fiyat çıkarımı yapılır.

İzmir lokma için fiyat alır iken, sağlıklı, sağlık bakanlığından onaylı, kalitesi belli ürünleri kullandığından emin olarak ve kaç kişiye lokma dökümü istediğinizi bilerek, en az birkaç firmadan, İzmir lokma fiyatını alınız. Doğruya yakın ortalama fiyatı ve değeri öğrenmiş olursunuz. Yanıltılma ihtimaliniz daha iner. Ortalamanın altında fiyat veren ucuzcular bilin ki kaliteden kaçanlardır, malzemeden, emekten çalanlardır.

Biz İzmir lokma fiyatı verir iken şu marka unu, şu marka şekeri, şu marka yağı kullanıyoruz deriz ve mutlaka size bunu inceletiriz. Yüz kişi için İzmir lokma fiyatı bu kadar, iki yüz kişi için bu kadar, beş yüz kişi için bu kadar diye de emin rakamlar ile kesin konuşuruz İzmir lokma fiyatını.

İzmir lokma fiyatı