İzmir pilav dağıtımıİzmir pilav dağıtımı eskiden sıkça uygulanan bir gelenek olmasına rağmen günümüzde oldukça azalmaya başlamıştı. Fakat son zamanlarda bizim gibi firmalar sayesinde bu gelenek tekrar canlanmaya başlamıştır. Pilav dağıtımı kolay gibi görünen am oldukça zahmetli bir iştir. Pirincin ayıklanması, pilavın yapılması, tabaklara konulup dağıtılması ve çıkan bulaşıkların yıkanması gibi pek çok iş ortaya çıkmaktadır. Biz bütün bu işleri sizin yerinize yapıyoruz.

Her türlü hayır işlerinizde sadece bir telefonla istediğiniz yer ve zamanda istediğiniz kadar pilav yapıp dağıtımını da sağlamaktayız. Son sistem araç ve gereçlerimizle el değmeden son derece sağlıklı ve lezzetli pilavlar pişirmekteyiz. Üzerini dilediğiniz malzemeler ile süsleyip servisini gerçekleştirmekteyiz.

Pilav Dağıtım Firması

Firmamız istediğiniz pirinç çeşidi ile Osmancık olabilir, Baldo olabilir bu tamamen sizin tercihinize bağlı olup, biz en kaliteli malzemeyi kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Üzeri için nohut, tavuk eti veya kırmızı et ile servis etmek mümkündür. İzmir pilav dağıtımı istenilen yerde plastik tabak ve kaşıklarla servis edilmektedir. Eğer pilavı başka yerde yemek isteyen olursa onlar içinde kapalı taşıma kaplarımız bulunmaktadır.

Pilav dağıtım firmasının görevleri ve sorunlulukları nelerdir. Bir firma ile anlaştığınızda size düşen görevler nedir firmanın yapması şart olan işler nelerdir. Bir firma ile pilav dağıtımı için anlaştığınızda malzemenin ayarlanması, pilavın pişirilmesi ve sunulması işleri firmaya aittir. Pilavın yanında bir içecek ikramı yapılacaksa eğer bu konuşmaya bağlı olarak sizin tarafınızdan ya da İzmir lokma firması tarafından yerine getirilir.

İzmir Pilav Dağıtımı Fiyatı

İzmir pilav dağıtımıİzmir pilav dağıtımı istenirse çeşitli içecekler eşliğinde de sunumu mümkün olmaktadır. Ayran ve gazlı içecekler bunların başında gelmektedir. Elbette içecekli fiyat farklı olmaktadır. Bütün özel günlerinizi diğer insanlarla paylaşmak istediğinizde bizi aramanız yeterlidir. Sünnet, nişan, cenaze anmaları veya iş yeri açılışını pilav dağıtarak hayır duaları almak isterseniz bir telefon kadar size yakınız.

Birinci sınıf malzeme ile üretmiş olduğumuz pilavımızı son derece ekonomik bir şekilde sunmaktayız. Kampanyalı fiyatlarımız ve uygun ödeme koşulları için elektronik posta veya telefon ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Bu muhteşem ve sağlıklı lezzetten sizin de çevrenizdeki insanların faydalanması için hemen arayın.

Pilav dağıtımında fiyatın belirlenmesinde kullanılan pirincin çeşidi ve kalitesi, üzerine koyulan et ya da tavuğun miktarı, yanında sunulan içeceğin cinsi belirleyici olmaktadır. Kimi müşterimiz üzerine konacak eti ben ayarlamak istiyorum demekte ve ona göre bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Bazı müşterilerimiz de içeceği ben yapmak istiyorum demekte fiyat gene değişmektedir.

Pilav Dağıtımı Ne Zaman Yapılır

Pilav dağıtımı genelde hayır için yapılmasına karşın bazı özel günlerde de dağıtımı mümkün olmaktadır. Eskiden cenaze evlerinde taziyeye gelen insanlara bir yemek yapılırdı. Bu el birliği ile yapılan organizasyon artık günümüzde pek mümkün olmamaktadır. Bunun yerine çeşitli yemek firmaları artık bu organizasyonlarda yardımcı olmaktadırlar. Birde cenazede sadece bir pilav dağıtımı yapmak isteyen kişiler olabilmektedir. Bunlara yönelik çözümleri de biz sunmaktayız.

Hayır için pilav dağıtımında aslında herhangi bir nedene gerek yoktur. İster bir cenaze için, isterseniz de bir düğün yemeği olsun, burada önemli olan yapılan hayrın yerine ulaşmasıdır. Bunun için de yapılan pilavın güzel, lezzetli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Bunu sağlamanın yolu da düzgün iş yapan güvenilir firmalar ile çalışmak önemli bir unsurdur.

Hayra Pilav Dağıtım Organizasyonu

Hayır için pilav dağıtımı başlı başına birçok şeye dikkat edilmesi gereken bir organizasyondur. Bunu öyle sıradan bir firmaya verdiğinizde altından kalkabileceği bir organizasyon değildir. Bu işe yıllarını vermiş, en azından yiyecek ve içecek sektöründe bir şekilde teması olmuş insanların yapması mümkündür. Yapılan iş basit bir pilav dağıtımı değildir.

Bu organizasyonda yüzlerce hatta bazen binlerce kişiye bir sunum yapmak zorundasınızdır. Bu esnada pilavınızın her daim sıcak kalması önemlidir. Üzerine yapılan eklemelerin de sıcak ve taze bir şekilde sunulması gerekmektedir. Bunu da ancak profesyonel bir firma gerçekleştirebilir.

Biz ürünlerimizde her zaman en kaliteli malzemeyi kullanarak üretim yapmaktayız. Sizde eğer kaliteli ve profesyonel bir pilav dağıtım hizmeti almak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İzmir pilav dağıtımı