İzmir pilav dağıtımı eskiden sıkça uygulanan bir gelenek olmasına rağmen günümüzde oldukça azalmaya başlamıştı. Fakat son zamanlarda bizim gibi firmalar sayesinde bu gelenek tekrar canlanmaya başlamıştır. Pilav dağıtımı kolay gibi görünen ama oldukça zahmetli bir iştir. Pirincin ayıklanması, pilavın yapılması, tabaklara konulup dağıtılması ve çıkan bulaşıkların yıkanması gibi pek çok iş ortaya çıkmaktadır. Biz bütün bu işleri sizin yerinize yapıyoruz.

İzmir Pilav Dağıtımı Ne Zaman Yapılır

Her türlü hayır işlerinizde sadece bir telefonla istediğiniz yer ve zamanda istediğiniz kadar pilav yapıp dağıtımını da sağlamaktayız. Son sistem araç ve gereçlerimizle el değmeden son derece sağlıklı ve lezzetli pilavlar pişirmekteyiz. Üzerini dilediğiniz malzemeler ile süsleyip servisini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız istediğiniz pirinç çeşidi ile Osmancık olabilir, Baldo olabilir bu tamamen sizin tercihinize bağlı olup, biz en kaliteli malzemeyi kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Üzeri için nohut, tavuk eti veya kırmızı et ile servis etmek mümkündür. İzmir pilav dağıtımı istenilen yerde plastik tabak ve kaşıklarla servis edilmektedir. Eğer pilavı başka yerde yemek isteyen olursa onlar içinde kapalı taşıma kaplarımız bulunmaktadır.

İzmir pilav dağıtımı istenirse çeşitli içecekler eşliğinde de sunumu mümkün olmaktadır. Ayran ve gazlı içecekler bunların başında gelmektedir. Elbette içecekli fiyat farklı olmaktadır. Bütün özel günlerinizi diğer insanlarla paylaşmak istediğinizde bizi aramanız yeterlidir. Sünnet, nişan, cenaze anmaları veya iş yeri açılışını pilav dağıtarak hayır duaları almak isterseniz bir telefon kadar size yakınız. Birinci sınıf malzeme ile üretmiş olduğumuz pilavımızı son derece ekonomik bir şekilde sunmaktayız. Kampanyalı fiyatlarımız ve uygun ödeme koşulları için elektronik posta veya telefon ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Bu muhteşem ve sağlıklı lezzetten sizin de çevrenizdeki insanların faydalanması için hemen arayın.

İzmir pilav dağıtımı