İzmir lokma tatlısının en yoğun dağıtıldığı yerlerden birisi de Karabağlar ilçesidir. Karabağlar lokma denilince de ilk akla bizim gelmemizin maddi ve tarihsel sebepleri vardır. Tarihsel dedik çünkü İzmir lokma tatlısı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmektedir. Hafif ve lezzetli olması onun bugünlere kadar gelmesinde büyük bir etken olmasına karşın esasında ucuz olması bu kadar yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Evlerden çıkıp ticari olarak piyasaya sunulan diğer tatlılardan farklı olarak İzmir lokma tatlısı hayır işlerinde önemli bir araç olarak işlev yapmaktadır. Yüzlerce insanla lezzetli bir paylaşım için İzmir lokma tatlısından daha iyi bir alternatif düşünülemez. Karabağlar lokma tatlıcısı olarak hem ekonomik hem de lezzetli sunumlarımızı son model araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Son derece sağlıklı ve leziz sunumlarımızı İzmir’in her yerine ulaştırmaktayız. İstenilen her sokakta, her caddede, her köşe başında ulaşmak istediğiniz her yerde biz en iyi hizmeti vermekteyiz. Günün hangi saati olursa olsun yada kaç kişilik olması da fark etmez en kaliteli hizmeti size sunmaktayız. Yapılan işin maneviyatının farkında olarak büyük bir ciddiyetle işimizi halletmekteyiz. Karabağlar lokma firmasının adına yaraşır bir hizmet de başka türlü olamazdı zaten.

Karabağlar Lokma Dökümü

İzmir lokma tatlısı hızla bütün yurda yayılan bir tatlı olma yolunda ilerlemektedir. Ankara lokma firması da başarılı tatlıları ile hizmetine başlamış olup bu alanda oldukça büyük adımlar atmıştır. Aynı şekilde İstanbul lokma firmaları da kendilerini göstermeye başlamıştır. Firmamız İzmir’in çevresine de hizmet götürmektedir. Karabağlar lokma olarak başladığımız faaliyetlerimize Cumaovası, Gümüldür hatta Seferihisar’a kadar götürmekteyiz.

Sizde ölen bir yakınınızın arkasından, askere giden yada askerden dönen çocuğunuz için, işyerinizin açılışında hangi nedenle olursa olsun İzmir lokma döktürmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Bizim profesyonel ellerimizin nasıl işlediğini görmeniz sizi oldukça rahatlatacaktır. Siz hayır işlerken insanlar da lezzetin tadına bakacaklar.

Karabağlar lokma