İzmir lokma tatlısının en yoğun dağıtıldığı yerlerden birisi de Karabağlar ilçesidir. Karabağlar lokma denilince de ilk akla bizim gelmemizin maddi ve tarihsel sebepleri vardır. Tarihsel dedik çünkü İzmir lokma tatlısı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmektedir. Hafif ve lezzetli olması onun bugünlere kadar gelmesinde büyük bir etken olmasına karşın esasında ucuz olması bu kadar yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Evlerden çıkıp ticari olarak piyasaya sunulan diğer tatlılardan farklı olarak İzmir lokma tatlısı hayır işlerinde önemli bir araç olarak işlev yapmaktadır. Yüzlerce insanla lezzetli bir paylaşım için İzmir lokma tatlısından daha iyi bir alternatif düşünülemez. Karabağlar lokma tatlıcısı olarak hem ekonomik hem de lezzetli sunumlarımızı son model araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Son derece sağlıklı ve leziz sunumlarımızı İzmir’in her yerine ulaştırmaktayız. İstenilen her sokakta, her caddede, her köşe başında ulaşmak istediğiniz her yerde biz en iyi hizmeti vermekteyiz. Günün hangi saati olursa olsun yada kaç kişilik olması da fark etmez en kaliteli hizmeti size sunmaktayız. Yapılan işin maneviyatının farkında olarak büyük bir ciddiyetle işimizi halletmekteyiz. Karabağlar lokma firmasının adına yaraşır bir hizmet de başka türlü olamazdı zaten.

Karabağlar Lokma Dökümü

İzmir lokma tatlısı hızla bütün yurda yayılan bir tatlı olma yolunda ilerlemektedir. Ankara lokma firması da başarılı tatlıları ile hizmetine başlamış olup bu alanda oldukça büyük adımlar atmıştır. Aynı şekilde İstanbul lokma firmaları da kendilerini göstermeye başlamıştır. Firmamız İzmir’in çevresine de hizmet götürmektedir. Karabağlar lokma olarak başladığımız faaliyetlerimize Cumaovası, Gümüldür hatta Seferihisar’a kadar götürmekteyiz.

Sizde ölen bir yakınınızın arkasından, askere giden ya da askerden dönen çocuğunuz için, işyerinizin açılışında hangi nedenle olursa olsun İzmir lokma döktürmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Bizim profesyonel ellerimizin nasıl işlediğini görmeniz sizi oldukça rahatlatacaktır. Siz hayır işlerken insanlar da lezzetin tadına bakacaklar.

Karabağlar Lokma Firması

Karabağlar lokmacısının kurumsal anlayışında stratejik öğrenme yöntemi için üç temel öğe gereklidir:

  1. Stratejiyi tüm firmaya iletip açıklayan ve her bir bireyin kendi faaliyetlerinin genel stratejiye ne şekilde katkıda bulunduğunu görebileceği ortak bir stratejik çerçeve
  2. Strateji ile ilgili performans verilerini toplayan, stratejik amaç ve uygulamalar arasındaki ilişkilerle ilgili hipotezlerin kontrol edilmesini sağlayan bir geribildirim yöntemi
  3. Performans verilerini analiz edip gerekli bilgileri sağlayarak stratejiyi değişen, yeni şartlarla uyumlu hale getirecek problem çözücü bir takım çalışması

Sürekli söylendiği şekliyle kurumsal anlayış, kuruluşun ortak vizyonun ifade edilmesidir. Kurumsal amaç ve ölçüleri, lokmacının harekete geçmesi ve ortak bir noktada odaklanması için bu vizyonu herkes tarafından anlaşılacak bir şekle dönüştürüp tüm kuruluşa yayar. Ortak vizyon, tüm kuruluşun ulaşmayı hedeflediği sonuçları net bir şekilde ve operasyonel terimler halinde ortaya koyar.

Karabağlar Lokmacısının Ortak Stratejisi

Kurumsal anlayış aynı zamanda ortak bir performans modeli belirleyerek kişisel faaliyet ve başarıları kurumsal amaçlara bağlı bir hale getirir. Kurumsal anlayış etrafında kurulan ortak vizyon ve ortak performans modeli, stratejik öğrenme sürecinin ilk öğesidir. Lokmacı firmasının stratejisinin temelini oluşturan hipotezlerin kontrol edilmesi, geçerliliğinin değerlendirilmesi gerekir. Gerekli değişikliklerin yapılması için bir stratejik geribildirim sistemi oluşturulmalıdır.

Kurumsal anlayışta mevcut olan neden sonuç ilişkileri, yöneticilerin, performans göstergelerinde meydana gelebilecek değişiklikler ve bu değişikliklerin bir veya birkaç sonuç ölçüsü üzerinde yaratacağı etkiler önemlidir. Bu etkilere ilişkin en iyi tahminlerini ortaya koyabilecek kısa dönemli hedefler belirlemesine imkan sağlar. Kalite artışının müşteri devamlılığı sağlama üzerindeki etkisinin görülebilmesi için ne kadar süre geçmesi gerektiğini bilmek gerekir.

Lokmacıya Geribildirimin Önemi

Başlangıçta etkiler sübjektif bir şekilde ve kaliteleri ile ilgili olarak değerlendirilmelidir. Sadece yöneticilerin strateji hakkında sistematik olarak düşünmeye başlamalarını sağlamak önemlidir. Operasyonel seviyedeki birçok idari denetim sisteminde bulunmayan bir gelişme elde edilmesini sağlayacaktır. Stratejik öğrenmeyi daha ileri seviyelere taşımak için farklı yaklaşımlardan yararlanılır.

Lokmacı ustaları, her bir kurumsallık ölçüsü ile ilgili bilgilerin tek tek, birbirinden bağımsız bir şekilde rapor edilmesini tercih etmezler. İki veya daha fazla sayıda kurumsallık ölçüsü arasındaki etkileşimi ölçerek başlangıçta varsayılan neden sonuç ilişkilerinin geçerliliğinin belirlenmesine yardımcı olur. Değişkenler arasındaki etkileşimler, lokmacının stratejisinin geçerliliğinin güçlü bir şekilde kanıtlar.

Karabağlar lokma