Konak ilçesi denilince akla daha çok işyerleri gelmektedir. Her ne kadar son zamanlarda sınırları sürekli değişse de İzmir’in merkez ilçesidir. Konak lokma firmaları da merkezin verdiği hareketlilik ile çok şükür diyebilmektedirler. Çankaya’da Kemeraltı’nda lokma dağıtılmadık bir gün yok desek fazla abartmamış oluruz. Yeni açılan işyerleri ve şubeler hem tanıtım için hem de insanların dualarını alabilmek için lokma dağıtımı yaptırmaktadırlar.

Konak lokma firması olarak senelerden beri birinci sınıf bir hizmet sunmaktayız. Her dönemde sektörünün lideri olan firmalar ile çalışarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. En iyi un hangi markadır hangi markanın unu iyi olmasına rağmen lokma tatlısına yakışmamaktadır. Hangi yağ katkısız ve saf Ayçiçek yağıdır bütün bu soruların cevabını deneyim ve tecrübe ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Konak Lokma Dökümü Neden Zor

Son zamanlarda araç fiyatlarındaki düşüşün etkisinden olsa gerek Konak lokma firması ve işi ile hiçbir ilgisi olmayan bazı insanlar ortaya çıkmış bulunmaktadır. Ne ürettikleri nasıl ürettikleri hiç belli olmayan bu firmalar tek kelime ile tehlike saçmaktadırlar. El ilanları veya duvar ilanları vasıtası ile çok ucuz fiyat verdiklerini söyleyerek insanları kandırmaktadırlar. Kaldı ki verdikleri fiyatlarla son derece anormal olmaktadır.

İzmir lokma dağıtımı kişinin içinden gelen bir duygunun sonucunda ortaya çıkmakta ve tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. Konak lokma dağıtımı yapmak isteyen bir işyeri sahibi yada hayırsever bu duygularla yola çıkmış demektir. Bu insanların tek bir amacı vardır hiç tanımadığı insanlarla bir paylaşımda bulunmak, onların gönül rızasını almak veya dualarını almaktır. Bu insanlara en iyi hizmeti vermek de bizim boyun borcumuzdur.
Kaç kişilik olduğuna bakmaksızın Konak lokma dağıtımı işini kaliteli, hızlı ve de ekonomik bir şekilde yapmaktayız. Bizim dağıtımda bulunduğumuz yerde insanların mutlulukları yüzlerinden okunmaktadır. Sizde gönülden gelen hayır duaları almak istiyorsanız doğru lokmacı ile çalışmalısınız.

konak saray lokma