Konak ilçesi denilince akla daha çok işyerleri gelmektedir. Her ne kadar son zamanlarda sınırları sürekli değişse de İzmir’in merkez ilçesidir. Konak lokma firmaları da merkezin verdiği hareketlilik ile çok şükür diyebilmektedirler. Çankaya’da Kemeraltı’nda lokma dağıtılmadık bir gün yok desek fazla abartmamış oluruz. Yeni açılan işyerleri ve şubeler hem tanıtım için hem de insanların dualarını alabilmek için lokma dağıtımı yaptırmaktadırlar.

Konak lokma firması olarak senelerden beri birinci sınıf bir hizmet sunmaktayız. Her dönemde sektörünün lideri olan firmalar ile çalışarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. En iyi un hangi markadır hangi markanın unu iyi olmasına rağmen lokma tatlısına yakışmamaktadır. Hangi yağ katkısız ve saf Ayçiçek yağıdır bütün bu soruların cevabını deneyim ve tecrübe ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Konak Lokma Dökümü Neden Zor

Son zamanlarda araç fiyatlarındaki düşüşün etkisinden olsa gerek Konak lokma firması ve işi ile hiçbir ilgisi olmayan bazı insanlar ortaya çıkmış bulunmaktadır. Ne ürettikleri nasıl ürettikleri hiç belli olmayan bu firmalar tek kelime ile tehlike saçmaktadırlar. El ilanları veya duvar ilanları vasıtası ile çok ucuz fiyat verdiklerini söyleyerek insanları kandırmaktadırlar. Kaldı ki verdikleri fiyatlarla son derece anormal olmaktadır.

İzmir lokma dağıtımı kişinin içinden gelen bir duygunun sonucunda ortaya çıkmakta ve tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. Konak lokma dağıtımı yapmak isteyen bir işyeri sahibi ya da hayırsever bu duygularla yola çıkmış demektir. Bu insanların tek bir amacı vardır hiç tanımadığı insanlarla bir paylaşımda bulunmak, onların gönül rızasını almak veya dualarını almaktır. Bu insanlara en iyi hizmeti vermek de bizim boyun borcumuzdur.
Kaç kişilik olduğuna bakmaksızın Konak lokma dağıtımı işini kaliteli, hızlı ve de ekonomik bir şekilde yapmaktayız. Bizim dağıtımda bulunduğumuz yerde insanların mutlulukları yüzlerinden okunmaktadır. Sizde gönülden gelen hayır duaları almak istiyorsanız doğru lokmacı ile çalışmalısınız.

konak lokma

Konak Lokma Fiyatı

Konak’ta lokma dağıtım fiyatları İzmir merkezi olduğu için oldukça uygun rakamlarda seyretmektedir. Burada lokma döktürmek isteyen bir hayırseverin lokma fiyatı ile ilgili bir sorunu bulunmamaktadır. Burada daha çok lokma aracının duracağı yer konusunda bir sıkıntı yaşanmaktadır.

Elbette tüm İzmir’de olduğu gibi burada da korsan firmaların varlığı dolayısı ile değişik fiyatlar görülmektedir. Bu firmaların en çok burada faaliyet göstermesinin bir nedeni vardır. Oda burada lokma dağıtmak isteyen kişilerin lokmacı seçiminde çok da özenli davranmadıkları görülmektedir.

Lokma fiyatları genelde olduğu gibi burada da dağıtılan kişi sayısına göre belirlenmektedir. En az üç yüz kişilik lokma dağıtımı yapılmakta olup, üst sınırı bulunmamaktadır.

Konak Lokma Firması

Konak’ta faaliyet gösteren firmaların çoğu amatör düzeyde bir hizmet vermektedirler. Bunda yukarıda da söylediğimiz korsan firmaların büyük bir payı vardır. Diğer firmalarda bunlarla rekabet edebilmek için kendilerini amatörce durumlara sokmaktadırlar. Oysa bu firmalara karşı yapılması gereken seviyeyi yükseltip daha kaliteli bir hizmet vermek olmalıdır.

Daha kaliteli bir hizmet vermek de önce firma anlayışının değişmesi ile mümkündür. Modern ve kurumsal bir firma anlayışı ile verilecek bir hizmet bu korsan firmalara karşı verilecek en iyi cevap olacaktır.

Kurumsal anlayış ise dört boyutta yer alan amaç ve ölçülerin birbiri ile ilişkilendirilmesi, kurumsallığın el çabukluğu marifetiyle aralarında paylaşacakları birkaç düzine ölçünün belli bir süre için bir araya getirilmesinden ibaret bir sistemdir.

Kurumsal Lokma Firması Anlayışı

İyi bir kurumsal firma anlayışında yer alan ölçüler, az sayıdaki fakat geniş kapsamlı stratejik konuları anlatacak şekilde birbirleriyle ilişkilendirilmelidir. Örneğin bu stratejik konular, işin genişletilmesi, riskin azaltılması veya verimliliğin arttırılması şeklinde belirlenebilir.

Bir bütünün (lokmacı firması) kendini oluşturan her bir parçanın (operasyon birimleri) değerlerinin toplamından daha fazla bir değer taşımasına neden olan geniş kapsamlı konuları tanımlamak için kurumsal strateji kavramının oluşturulması daha doğrudur.

Kurumsal düzeydeki anonim stratejinin, kurumun bir parçası olan fakat bağımsız çalışan her birim için oluşturulacak anlayışta yer alması gerekir. Bundan ancak devlet ve kamu kuruluşları imtina edilmelidir.

Sizde eğer kurumsal anlayışa sahip bir lokmacı firması arayışında iseniz İzmir lokma iletişim sayfamızdan telefon numaramıza sahip olabilirsiniz.

konak saray lokma