Çok değil bundan on yıl öncesi İzmir nakliyat sektörü ile bugün arasında inanılmaz farklar bulunmaktadır. Eşyaların kırık dökük taşınması, taşınma esnasında eşyaların kaybolması, taşıma işi yapan personelin kaba saba davranışlarına maruz kalmak, taşınma sürecinin söylenenden çok daha farklı saatlerde ve sürede gerçekleşmesi bütün bunlar artık bizimle birlikte tarih olmuştur.
Sektördeki bütün bu sorunların farkına varıp, düzgün ve kaliteli bir hizmet anlayışının artık sektörde yer alması gerektiğinin farkına varan firmamız İzmir evden eve nakliyat sektöründe devrim gibi yeniliklere imza atmıştır. Bu yeni taşımacılık anlayışının diğer firmaları baskılaması sayesinde domino taşı etkisi gibi peş peşe bütün firmalarda yenilenme zorunluluğunu getirmiştir. Çünkü sektörde var olmak bu firmalar için oldukça zor bir duruma gelmiştir. Bu yenilenmeye ayak uydurmayanların da varlıkları ciddi anlamda zorda kalmıştır.
Bizim sektöre getirdiğimiz en büyük yeniliklerden bir tanesi İzmir asansörlü nakliyat hizmetini başlatmak olmuştur.  Sanıldığının aksine bina içindeki asansörü kullanarak bu hizmet gerçekleşmemektedir. Eşya taşımaya uygun özel yapım asansörün bina dışına kurularak ev taşımacılığı yapılmaktadır. Bu asansör sayesinde hem zamandan önemli bir kazanç elde edilmekte hem de eşyaların taşıma esnasında alabileceği hasarlar minimuma indirilmektedir.
Sektöre getirdiğimiz bir diğer yenilik ise İzmir nakliyat fiyatı konusunda kendisini göstermektedir. Eskiden insanlar telefonda ya da ilanlarında belirttiği üzere bir nakliyat ücreti ödemekteydi. Fakat bu durumun hem istismara açık olması hem de baştan yanlış olması sebebi ile artık kullanılamaz hale gelmiştir. Bunun yerine uzman bir personelimizin taşınacak yerde yaptığı inceleme sonucunda bir fiyat vermek en mantıklı çözüm olmaktadır.
İzmir lokmacıları da geçmişten bugüne kadar bir çok değişikliğe imza atmışlardır. Onlarda teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri bizdeki gibi başarılı bir şekilde uygulamaya sokmuşlardır. Artık lokma dağıtımı eskisi kadar sor değildir. izmirsaraylokma.org firması da sektöre getirdiği yeniliklerle lokma dünyasında önemli bir yere sahip güzide bir firmadır. Kendilerine lezzetli ve sağlıklı lokma dökümlerinde başarılar dileriz.