İşyeri açılışlarında tanıtım büyük önem göstermektedir. İzmir’de işyeri açılışlarında geleneksel lokma döktürmek ise hem tanıtım açısından hem de açılışa katılan insanların dualarını alarak başlamanın avantajını yaşamaktadırlar. Otomatik kepenk firması olarak yapmış olduğumuz bütün işyerlerinin açılışına katılmaya çalışmaktayız. O ilk günün heyecanın yaşayan insanların coşkusu ve sevinci kesinlikle görülmeye değerdir. Biz de estetik ve sağlam kepenklerimizin duruşunu ve insanlardaki tepkisini ölçmek için bundan iyi zaman yoktur.
Firmamızın sektördeki en eskilerden birisi olması tüketicinin nabzını en iyi bir biçimde tutması ve hangi binalara nasıl bir çözüm üretmesi konusunda oldukça geniş bir bilgi ve tecrübeye sahiptir. Otomatik kapı sistemleri de bu mantık ile üretilmekte olup hem işlevsel olarak hem de görsel olarak en uygun yapılarda kullanılması önerilmektedir. Bu yapıyı tercih edilecek binalardaki ısı ve enerji kayıpları ayrıca hesaplanmaktadır.
Esasında ısı ve enerji kayıplarını hesaplamak bütün ürünlerimiz için söz konusu olup döner kapı modellerimizde de bu hesaplamayı yapmaktayız. Kullanımı açısından çok yoğun girişlerin olduğu yerler sebebi ile bu hesaplamalar oldukça önemlidir. Çünkü basit bir önlemle iyi bir enerji tasarrufu elde etmek mümkündür.
Fotoselli kapı modelleri ise sadece enerji ve ısı tasarrufu sağlamak üzerine tercih edilmemekte aynı zamanda insanların ellerini kullanamadığı durumlar için de oldukça büyük bir işlev görmektedirler. Çünkü bu kapıların çalışma mantığı bir fotosel yardımı ile hareketi algılayıp kapıdan geçişi sağlamakta ve geçiş tamamlandığında kendisini otomatik olarak kapatmaktadır.
Yukarıda saydığımız kapı çeşitlerinin dışında son olarak seksiyonel kapı modellerimizden kısaca bahsedelim. Yüksek güvenliği ve sağlamlığı ile ön plana çıkan bu kapılar daha çok garaj büyük depo gibi yerlerde tercih edilmektedir. Daha fazla bilgi ve fiyat için sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. İzmirsaraylokma.org firmasına lezzetli İzmir lokma dökümlerinin devamını dileriz.