Lokma tatlısı dökme geleneği İzmir’de çok eskilerden beri uygulanan bir işlemdir. İnsanların acılarını ve sevinçlerini başkaları ile paylaşma arzusunun sonucunda doğmuş olan bu gelenek gelişerek devam etmektedir. Artık sadece doğumda ve ölümde değil pek çok nedenle İzmir lokma dağıtımı görülmektedir. Bu nedenler arasında son zamanlarda yeni girmiş olan yeni bir yere taşınma sonrasında lokma dökümü de bulunmaktadır.
İzmir evden eve firması olarak yukarda söylediğimiz olaya son günlerde oldukça sık şahit olmaktayız. Taşınma telaşı daha bitmeden insanların lokma döktürmeleri oldukça güzel bir davranış biçimi olarak her kes tarafından takdirle karşılanmaktadır.
Biz yaklaşık oyuz yıllık bir süreçten beri İzmir nakliyat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti esasına dayanmaktadır. Bunun içinde sürekli olarak kendimizi yenilemekte sektörde önemli değişikliklere imza atmaktayız. Bu önemli değişiklikleri kısaca belirtelim.
Evden eve İzmir taşımacılık yaptırmak isteyen insanları büyük bir stres ve telaş kaplamaktadır. Eşyaları sapasağlam yeni yerine varacak mı, eşyaları kaybolacak mı, zamanında taşıma bitip de yeni yerine yerleşecek mi gibi pek çok soru işareti bulunmaktadır.
Taşınma işindeki en büyük sorun eşyaların hasar görmesidir. İzmir evden eve nakliyat firması olarak bu sorunun çözümü için özel koli ve ambalajlama malzemeleri kullanarak eşyaların taşınma sırasında aldığı hasarları minimuma indirmekteyiz.
Bizim geliştirdiğimiz bir sistemle artık İzmir nakliyat fiyatı da daha gerçekçi ve adil olmaktadır. Uzman bir arkadaşımızın belirlediği bu fiyat sözleşme ile belirlenip her hangi bir soru işaretine yer bırakmamaktadır.
Getirmiş olduğumuz bir diğer yenilikte İzmir asansörlü nakliyat işinin yapılmasıdır. Bina dışına kurulan asansör yardımı ile önemli zaman kazanımı elde etmekteyiz. Sektöre getireceğimiz yeniliklerin devamı mutlaka gelecektir. Çünkü biz hep daha iyiye gitmeye çalışmaktayız. Başarılı lokma dağıtımlarına imza atan değerli ustalarımıza teşekkür eder. İzmirsaralokma.org firmasına lezzetli lokma dökümlerinde başarılar dileriz.