Biz taşımacılık yapan insanlarız. Günlük İzmir sokaklarındayız. Nerede ise her gün en az bir veya iki lokmacı ile karşılaşıyoruz. Birçok lokmacı arkadaş ile nerede ise ahbap olduk. Sizin lokmanızın çok güzel bir tadı var. Bu güzel tadı nereden nasıl alıyor bilmiyorum.

Bunu sormak öylesine içimden geldi aslında sahiden sizin lokmalarınız neden çok güzel? Hani karşılaştığımızda, lokma yapmanızı ve kullandığınız malzemeleri birkaç kere izledim. Vaktim vardı zaman ayırdım. Kaliteli markalı malzeme kullanıyorsunuz. Belli ki lokmacı başı ustanızın da hayli tecrübesi deneyimi var. Bunlar elbette önemli ama galiba sizin lokmalarınıza güzellik katan diğer önemli şey sunumunuz.

Sizin lokmalarınız neden çok güzel?

Çok güzel bir yemek çok kötü bir yüz ifade ile sunulduğunda o yemek zehir, zıkkım olur değil mi? Hani bu deneyim hemen hemen herkeste vardır. Hatta yemeğe değil o kötü yüze kilitlenir insan ister istemez. Aldığı olumsuz elektriğin etkisi ile yemeği dahi görmek istemez. Tadı tuzu da kalmaz.

Siz lokma sunumuzu gözleriniz pırıldayarak, ışıklı gülümseme ile yapıyorsunuz. Sizin lokmalarınıza asıl lezzetin bir de bu gözlerinizde ki pırıltıdan, yüzünüzdeki gülümsemeden geldiğini fark ettim. Birkaç kere İzmir lokma sırasına girip farklı günlerde yine aynı pırıltıyı aynı ışıklı yüz ile lokma ikramınızı gördüm.

Bizim işimizde aslında çok farklı değil. Taşıma işinde insanların evine girdiğinizde, o ışığı o enerjiyi vermez iseniz, o taşıma işi emin olun mutlaka sorunlu, sıkıntılı geçiyor. Bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizden inceleyebilirsiniz. Ama yüz yüze görüşmek, iş konuşur iken çay ikram etmek, başka bir iletişim biçimi ve asıl iş yaptıran iletişim de galiba bu oluyor.

Lezzetli güzel lokmalarınıza özel tat veren ışığınız, enerjiniz umarız eksik olmaz. Umarız daha çok sık karşılaşırız. İş yeriniz, ev eşyanız veya tanıdığınız birilerinin nakliyat işi olursa elimizden geleni yaparız. Güler yüzlü lokmacı, daha güzel lokmalarınızı tatmak dileğiyle…