Menderes lokma firması olarak biz, ilçemizin tüm mahalle, sokak, caddelerinde, beldelerinde ve köylerinde Menderes lokma dökümü hizmeti sunuyoruz. Seyyar Menderes lokma dökümü yapan personelimiz ve aracımız, yılların deneyimi ile nerede ise tüm Menderes halkı tarafından tanınmaktadır. Değirmendere’de lokma döktürmek istediğinizde bize ulaşmanız yeterlidir. Görece halkına hayır lokması dağıtmak istediğinizde biz, istediğiniz an Görece’deyiz. Gümüldür’de hayır lokması döktürmek istediğinizde bize yeri ve zamanı yine kaç kişilik olacağını iletmeniz yeterlidir. Oğlananası halkı için lokma dökümü işini istediğiniz mekanda ve zamanda yapacak ekibimiz hizmetinizdedir. Özdere’deki yurttaşlara hayır lokması dağıtmak isteyen yurttaş bize kaç kişilik olacağını ve nerede hangi saatte olacağını iletmesi yeterlidir. Sonrası bizdedir, istediğiniz de dua eşliğinde Menderes lokma sunumu da yapılır. Belirleyici olan sizin tercihinizdir. Sizin gönlünüzden geçendir.

Menderes Lokma Dökümünde Dikkat Edilecekler

İzmir lokma firması olarak biz, kamusal ve bireysel denetime daima açığız. Ortalıkta dolaşan ve kendine Menderes lokma firması diyenlere “denetime açık mısınız?” sorusunu mutlaka sormanızı öneririz. Örneğin vergi kayıt belgelerini gösterebiliyorlar mı? Kullandıkları yağın, kullandıkları şekerin, kullandıkları unun sağlık bakanlığı denetim belgesini ve markasını size gösterebiliyorlar mı?  Lokma firması bakıyorsanız bunları mutlaka önemsemelisiniz. Neden? Çünkü lokma yerine, korsan firmalar tatlı zehir dağıtmaktadırlar. Sizin dağıttırdığınız lokmadan yüzlerce insanın zehirlendiğini düşünebiliyor musunuz? Düşünemiyorsanız mutlaka düşünün. Çıkan zehirlenme haberlerini de gözden geçiriniz. Menderes hayır lokması döktürmek isterken, zehir dağıtmak bu dünya için de ahiret için de pek hayırlı olmayacaktır.

Menderes lokma fiyatı sayfamızda zaten görülmektedir. Yasal olan tüm firmaların kuruş düzeyinde farklılıkları olabilir. Korsan, merdiven altı firmalar ucuza yağ, ucuza şeker, vergi kaçırma, personelin hakkını çalma sonucu, haksız rekabet ile, ucuz lokma fiyatı verebilmektedir. Bu fiyata fit olan insan tüm bu hırsızlıkları onaylamakta hem de zehirli yağ, şeker, unu hayır lokması diye dağıtmayı kabul etmiş demektir. Bu tercihi yapanlar ile bizim lokma firmamızın işi olamaz. Biz İzmir lokma olarak, hayır lokması dağıtan yurttaşlara lokma dökme hizmeti veriyoruz.

Menderes lokma