Menderes lokma firması olarak biz, ilçemizin tüm mahalle, sokak, caddelerinde, beldelerinde ve köylerinde Menderes lokma dökümü hizmeti sunuyoruz. Seyyar Menderes lokma dökümü yapan personelimiz ve aracımız, yılların deneyimi ile nerede ise tüm Menderes halkı tarafından tanınmaktadır. Değirmendere’de lokma döktürmek istediğinizde bize ulaşmanız yeterlidir. Görece halkına hayır lokması dağıtmak istediğinizde biz, istediğiniz an Görece’deyiz. Gümüldür’de hayır lokması döktürmek istediğinizde bize yeri ve zamanı yine kaç kişilik olacağını iletmeniz yeterlidir. Oğlananası halkı için lokma dökümü işini istediğiniz mekanda ve zamanda yapacak ekibimiz hizmetinizdedir. Özdere’deki yurttaşlara hayır lokması dağıtmak isteyen yurttaş bize kaç kişilik olacağını ve nerede hangi saatte olacağını iletmesi yeterlidir. Sonrası bizdedir, istediğiniz de dua eşliğinde Menderes lokma sunumu da yapılır. Belirleyici olan sizin tercihinizdir. Sizin gönlünüzden geçendir.

Menderes Lokma Dökümünde Dikkat Edilecekler

İzmir lokma firması olarak biz, kamusal ve bireysel denetime daima açığız. Ortalıkta dolaşan ve kendine Menderes lokma firması diyenlere “denetime açık mısınız?” sorusunu mutlaka sormanızı öneririz. Örneğin vergi kayıt belgelerini gösterebiliyorlar mı? Kullandıkları yağın, kullandıkları şekerin, kullandıkları unun sağlık bakanlığı denetim belgesini ve markasını size gösterebiliyorlar mı?  Lokma firması bakıyorsanız bunları mutlaka önemsemelisiniz. Neden? Çünkü lokma yerine, korsan firmalar tatlı zehir dağıtmaktadırlar. Sizin dağıttırdığınız lokmadan yüzlerce insanın zehirlendiğini düşünebiliyor musunuz? Düşünemiyorsanız mutlaka düşünün. Çıkan zehirlenme haberlerini de gözden geçiriniz. Menderes hayır lokması döktürmek isterken, zehir dağıtmak bu dünya için de ahiret için de pek hayırlı olmayacaktır.

Menderes Lokma Fiyatı

Menderes lokma fiyatı sayfamızda zaten görülmektedir. Yasal olan tüm firmaların kuruş düzeyinde farklılıkları olabilir. Korsan, merdiven altı firmalar ucuza yağ, ucuza şeker, vergi kaçırma, personelin hakkını çalma sonucu, haksız rekabet ile, ucuz lokma fiyatı verebilmektedir. Bu fiyata fit olan insan tüm bu hırsızlıkları onaylamakta hem de zehirli yağ, şeker, unu hayır lokması diye dağıtmayı kabul etmiş demektir. Bu tercihi yapanlar ile bizim lokma firmamızın işi olamaz. Biz İzmir lokma olarak, hayır lokması dağıtan yurttaşlara lokma dökme hizmeti veriyoruz

Menderes Lokma Firması

Menderes lokmacısının güzel ve düzgün bir hizmet vermesinde nasıl çalıştığı elbette çok önemlidir. Fakat daha da önemli olan bunu yapan firmanın iç yapılanmasıdır. Bunun içinde kurumsal bir anlayışın en baştan belirlenmesi ve bunun tüm firmaya benimsetilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda da bir programın belirlenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal amaç ve ölçülerin oluşturulmasında yol gösterecek
 • Katılımcılar arasında kararlılık ve bağlılık yaratacak
 • Kurumsal oluşumundan sonra gerçekleştirilmesi gereken uygulamalar ve idari yöntemlere açıklık kazandıracaktır.

Lokma firmasının strateji hakkında açıklık ve fikir birliği sağlanması önemlidir. Bu amaçla her birimden belirlenen amaçlara ulaşılmasını sağlayacak programlar geliştirilmelidir. Bunlar;

 • Kurumsal bazda amaç ve ölçülerin belirlenmesi
 • Kurumsal amaçların her bir iş biriminin amaç ve ölçüleri ile bağlantılı hale getirilmesi
 • İş birimlerinin amaç ve ölçülerinin bu birimlerin gerçekleştirdiği önemli işlerle bağlantılı hale getirilmesi

Şeklinde aşamalı bir sürecin izlenmesi gereklidir. Bunlar herkes tarafından kabul gören ve herkesin katılımını sağlayan bir şekilde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Menderes Lokma Firmasının Odaklanması

Başlangıçta tamamıyla bağımsız çalışmakta olan işletme birimlerinin başkanlarıyla birlikte çalışma fırsatını bulmuş, bu süreç içinde eğitimi tamamlamış, hedeflerini genişletmiş ve motive etmiştir.

Özet olarak lokmacıların kurumsal anlayış uygulamasını başlatmadaki nedenlerini aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür.

 • Vizyon ve stratejinin açıklanması ve fikir birliğinin sağlanması
 • Yönetim takımı oluşturulması
 • Stratejinin iletilmesi, anlatılması
 • Ödüllerin stratejik amaçlara ulaşmaya bağlantılı olması
 • Stratejik hedeflerin belirlenmesi
 • Kaynaklar ve stratejik uygulamalar arasında uyum sağlanması
 • Firmanın entelektüel ve manevi değerlerine yaptığı yatırımların sürdürülmesi
 • Stratejik öğrenme için kaynak yaratılması

Menderes lokma