Menemen lokma, ismi her ne kadar bir sebze yemeği ile özdeşleşen bir ilçede hizmet veriyor. Başka bir sayfa da belki menemen yemeği tarifi üzerine durulabilir. Yaklaşık yüz elli bin nüfusa ulaştık. İlçemiz de halk tabiri ile; “Ölümüze, dirimize lokma tatlısı”. Ölümüze, dirimize lokma tatlısı olunca, bu konuda detaylı bilgilendirme yazısı da kaçınılmaz olmaktadır.

Menemen lokma firmasıyız ve ilçemizin sınırları için hizmet sunmaktayız. Kendi yerimiz de hizmet sunduğumuz gibi sizin istediğiniz adres te de lokma dökümü yapıyoruz. Biz, firma personelimizi ve araçlarımızı mobilize ettik. Hayır lokmanızı ister, düğün salonunda isterseniz, nişan salonunda döktürmek isteyiniz, bizim işçin fark etmez. İstediğiniz salonun önünde lokma servisi yapabilecek gezici ekiplerimiz var. Gezici ekiplerimiz sadece düğü nikah, nişan ya da sünnet için lokma dökümü yapmıyorlar, ölüm sonrası hayır lokması döktürmek isteyen yurttaşımızın istediği cami ya da cem evinde istediği zaman da lokma sunumu yapıyoruz. Lokma sunumu da sizin isteğinize göre, Kuran eşliğinde tercih ederseniz, Kuran eşliğinde servis ediyoruz.

Menemen Lokma Dökümü

Menemen lokma dökümü yaptırmak isteyen vatandaş bazen yeni iş yeri açmış oluyor. İşyerine hayır duası almak istiyor. Komşularının hep birlikte gönülden duası ile işletmesini açmak istiyor. Bunun için de işyeri önünde lokma döktürmek, lokma dağıtmak istiyor. Bize soruyor, iş yeri önünde lokma dökümü yapar mısınız? Evet işletme açılışında, işletmenizin kapısında, istediğiniz kişi sayısı kadar hayır lokması dökümünü, sunumunu ver servisini yapıyoruz.

Menemen lokma firması olarak bizden fiyat istediğinizde, biz size sadece kaç kişilik diye sorarız. Fiyatlarımız, fiyat listesi sayfamızda kamuya, denetime açıktır. Sitemizde kullandığımız malzemelerin markası yayınlanmaktadır. Hayır ve sağlık söz konusu olunca niteliğin, hizmetin bir insanın yapabileceğinin en iyisini yapmak bizim için olmazsa olmaz, vazgeçilmezdir.

Menemen lokma