Torbalı lokma, tarihi çok eskilere dayanan ilçe de, köklü bir lezzet geleneği olan lokma tatlısının döküm ve sunum hizmetini vermektedir. Bir hayır işi olan lokma tatlısı dökmek ve servis etmek nereden geldiğini, nereye gideceğini bilenlerin yapabileceği bir hizmettir. Torbalı lokma sadece tatlı değildir. Torbalı lokmayı insanlar sohbete eşlik etsin ya da yemek sonrası tat olsun diye yemenin çok ötesinde hayrına sunarlar, dua almak için paylaşırlar. Bu sunum ve paylaşım içine vesile olan firma da ne yaptığının bilincinde olması gerekir. Sadece firmanın değil tüm personelin bu geleneğin, bu ananenin değerinin bilincinde olması gerekir.

Torbalı lokma ülkemizde ki yoksulluğun farkındadır. Bu yokluğun ve yoksulluğun doğal sonuçlarından birisinin de talancı, soyguncu, korsancılara yol açtığının da farkındadır. Torbalı lokma firmalarının korsan olanlarının değil hayır, değil dua, uç kuruş para için ölüm zehrini tatlandırıp dağıttıklarına dair bilgiyi her yerde her dilde her daim ifade etmektedir.

Torbalı Lokma Halkın Yanında

İzmir lokma fiyatı sorulduğunda aklımıza ilk düşüne doğal olarak korsanların fiyatlarıdır. Torbalı ucuz lokma fiyatı onların temel, asıl tuzak alanlarıdır. Torbalı ucuz lokma fiyatı vererek tuzağa düşürdükleri insanları dolandırmaktan, sömürmekten, tatlı tatlı zehirlemekten geri durmamaktadırlar. Torbalı lokma fiyatları, fiyat listemizde mevcuttur. Bunlar gizlenecek bilgi de değildir. Ekonomik sıkıntı yaşayan yurttaş uç kuruş ucuz olsun mantığı ile hareket ettiğinden, bu nasıl ucuzlamakta sorunu dahi sormamaktadır. Bu ucuzluğun maliyetinin kendisinin sağlığı, döktürdüğü hayır için dağıttığı lokmayı yiyenlerin sağlığı için nasıl bir maliyet çıkaracağını da düşünememektedir. Bu düşünememe halinin faturası da sonucu da bedeli de ağır olmaktadır.

İzmir lokma firması olarak bize ulaştığınızda biz, nerede, kaç kişilik ve nasıl bir lokma istediğinize göre, fiyat teklifimiz sunuyoruz. Anlaşıp sözleştiğimiz zaman da gezici ekibimiz sözleştiğimiz saatte, sözleştiğimiz yerde, sözleştiğimiz Torbalı lokma döküm ve servis hizmetini veriyoruz. Lokma sunumunu ister iseniz dua eşliğinde de yapıyoruz. Dua eşliğinde sunum istediğinizi bize önceden bildirirseniz biz donanımımızı ona göre hazırlıyoruz.

Torbalı lokma